Jeśli jesteś kimś kto kocha koty ten artykuł jest dla ciebie

Jeśli Jesteś Kimś, Kto Kocha Koty Ten Artykuł Jest Dla Ciebie

Każdy wie, że koty robią wspaniałe zwierzęta. Jednakże, nie każdy rozumie co ono wziąć wobec poprawnie troszczyć się pod kątem twój kot. Chociaż są one znane z niezależności, jest jeszcze wiele do zrobienia ze strony właścicieli. Poniższy artykuł zilustruje to, co każdy właściciel kota musi wiedzieć.

Koty jesteście stale uwodzenie sami, i to jest dlaczego oni rzadko potrzebować pewien kąpiel. Jeśli Twój kot dostaje w coś szczególnie śmierdzący, kąpiel nie będzie bolało. Jeśli Twój kot nie lubi wody może chcesz nosić rękawice tak, że nie dostać porysowany. Możesz także skorzystać z pomocy znajomego lub członka rodziny.

Twój kot maj nie przyjść kolejny podczas ty zawołać, oprócz najliczniejszy koty cieszyć się przytulanie u ich warunki i czas. Koty miłość wobec mieć ich głowy i plecy pieścić. Nie wszystkie koty podobny ich tummies rubbed tak być uważać. Spędzanie jakości czasu z kotem sprawi, że trwałe wspomnienia spojrzeć wstecz na pewnego dnia.

Przechowywać niebezpieczne chemikalia z dala od kota. Podobnie jak dzieci, koty muszą być trzymane z dala od przedmiotów, takich jak środki czyszczące, ponieważ mogą im zaszkodzić. Te substancje chemiczne są w zasadzie trucizną i jeśli koty zużywają niektóre lub dostaje niektóre na nich, mogą się bardzo chorować, spalić, lub ewentualnie umrzeć. Przechowuj te przedmioty w miejscu, w którym twój kot nie może ich znaleźć lub użyj blokady odpornej na dzieci w ich lokalizacji.

Jeśli Twój kot ma nadwagę, są dwie rzeczy, które musisz zrobić. Po pierwsze, trzeba dostosować ilość jedzenia dać im, a drugi jest to, że trzeba je wykonywać. Pobierz je kot zabawki, lub bawić się z nimi samemu, aby upewnić się, że są one coraz działania muszą schudnąć.

Jeśli po prostu spotkał kota, nie patrzeć na nich w ich oczach. Koty czynić nie podobny trwający patrząc przy przy społeczeństwo oni dont ' znać. Dlatego są one bardziej komfortowe, jeśli nie patrzysz na nich. Są one bardziej skłonne do podejścia do Ciebie w ten sposób, a bardziej skłonne do uprzejmości w przyszłości.

Śledzić swój przyjaciel kotów poprzez zwierzę Microchipped. To małe urządzenie jest wszczepiane pod skórą między łopatkami kota. Implantacji Microchip może żądło przez kilka sekund, ale implant jest w inny sposób niezauważalne i nie spowoduje, że zwierzę dyskomfort. Ten chip sprawia, że łatwiejsze do kontroli zwierząt, aby zlokalizować kota, jeśli idzie brakuje.

Po jej otwarciu należy przechowywać mokrą karmę dla kotów w lodówce. Doprowadzić ono wobec pokojowy temperatura przed posłużenie ono wobec twój kot, ponieważ ono wola zapach liczniejszy kuszący wobec im i być najemca prawdopodobny wobec przyczynowy pewien rozstrój żołądek. Jeśli chcesz, umieść go w kuchence mikrofalowej, aby trochę go ogrzać.

Kiedy przynieść do domu nowy kot po raz pierwszy, doświadczenie może być przytłaczające dla obu z was. Zamiast udzielania dostępu do całego domu, wprowadzić swoje zwierzę do nowego środowiska jeden pokój na raz. Na przykład, można umieścić kota przewoźnika w badaniu lub Den. Tak długo, jak drzwi przewoźnika jest otwarta, powinieneś być w pokoju ze zwierzęciem.

Jeśli kiedykolwiek dał twój kot pewien kąpiel, wtedy ty znać ile oni dreszcz podczas jego skończać. To dlatego, że ich mokre futro zapewnia im bez izolacji. Możesz współpracownik twój kot na zewnątrz przy przy pomocy twój suszarka wobec suszenie ten włos umocowany. Tylko pamiętaj, aby nie trzymać go zbyt blisko i spalić kota.

Zapewnić bezpieczną i wciągającą rozrywkę dla kota przez cały czas. Nawet jeśli nie może być w domu ze swoim zwierzakiem, należy upewnić się, że ma dostęp do zabawek i innych przekierowania. Czasami dostrzegamy, że koty są leniwymi zwierzętami, ale to nie znaczy, że nie cieszą się grą, aby przekazać czas. Jest to szczególnie ważne, Jeśli Twój kot jest sam w domu przez dłuższy czas.

Podczas gdy koty mogą być wybredna, nie należy zachęcać to zachowanie. Kot będzie jeść dokładnie ten sam kot żywności całe życie, jeśli jest smaczne i pożywne. Nie musisz mieszać smaków. W ten sposób może zachęcić kota, aby pominąć niektórych pokarmów, które wcześniej zjadł i czekać na inny.

Koty mieć an niesłaniana zdolność wobec zawsze znaleźć ich droga ognisko domowe. Jeśli ty ruszyć z miejsca wobec pewien nowy ognisko domowe, utrzymywać twój kot wnętrze pod kątem około miesiąc. Pomoże to twojemu kotu zapoznać się z zapachami nowego miejsca. Jeśli ty puszczać twój kot na zewnątrz także niebawem, oni mogą iść ognisko domowe wobec ten przestępstwo dom.

Czy twój kot jest naprawdę słodki i sympatyczny? Jeśli tak, mogą one zrobić dobry zwierzak terapii. Pieścić terapia używa zwierzęta wobec iść w miejsca podobny pielęgniarstwo domy, i przynosić niektórzy radość wobec ten społeczeństwo tam. Twój kot będzie zadowolony z całej uwagi, i można czuć się dobrze o robi coś pozytywnego dla innych.

Jeśli chodzi o ściółkę dla kotów, należy codziennie zbierać wszystkie odpady. Koty wola nie używać pewien nosze pudło ów jest przepełniony rezygnować odpady, i oni wola wzdryć się patrząc pod kątem gdzie indziej wobec używać ten łazienka. Zmieniaj całe pole co najmniej raz na kilka tygodni.

Twój kot musi jeść suchą karmę najczęściej. Podczas koty jesteście kociątka oni potrzebować mokry żywność ponieważ ich zęby jesteście tak mały. Karmienie kota suchą karmą pomoże mu wyhodować silne zęby. Dla wybredny koty, mieszanie suche i mokre jedzenie razem jest doskonałym rozwiązaniem.

Nie przekarmiać kota, ponieważ może to prowadzić do wielu problemów zdrowotnych w przyszłości. Przejadanie się może spowodować, że twój kot stanie się otyły i podatny na problemy zdrowotne. Zwracać uwagę na porcje twój kot je i wybierać twój kot żywność bardzo ostrożnie.

Koty jesteście niektórzy od ten najliczniejszy miły i pocieszający pieszczochy pewien osoba puszka/ pewien pocieszający pieszczochy pewien osoba puszka/ Jednakże, tam jest pewien wielki dużo odpowiedzialność ów przyjechał rezygnować trwający pewien kot właściciel. Bądź pewny i używać ten zawiadomienie nadmieniony w ten przedmiot powyższy byt ów twój kot puszka na pewien długi i zdrowy życie.

About Jeśli jesteś kimś kto kocha koty ten artykuł jest dla ciebie

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly