Najlepsze porady opieki nad zwierzętami dla opiekując się swoim kotem

Najlepsze Porady Opieki Nad Zwierzętami Dla Opiekując Się Swoim Kotem

Koty jesteście wiedział pod kątem zakłócanie rezygnować społeczeństwo' alergie i jeśli ty znaleźć sam żyjący rezygnować pewien kot, ono puszka w szybko zostać pewien biedny przeżycie. Na szczęście istnieje kilka łatwych rozwiązań do utrzymania domu w czystości i bez nadmiernego łupieżu. Przejrzyj te akapity i wrealij pomysły, jeśli znajdziesz się cierpiących na zbyt dużo futra kota w powietrzu.

Koty miłość wobec ściskać w drobny miejsca. Koty ów nosić kołnierze jesteście przy ryzyko powinien oni zostać zabijał gdzieś ciasny. Oderwanie kołnierze wola "łamać" Jeśli oni ' ciągnąć także ciasny. Przy pomocy ten kołnierz wola zapobiegać twój kot z zranienie sam.

Jeśli masz kotka na świeżym powietrzu, pamiętaj, aby zainwestować w kołnierz oderwany z metką identyfikacyjną. Koty cieszyć się podróżowanie daleko, tak pewien uchwyt puszka chyć współpracownik twój kot dostać w tył ognisko domowe podczas zgubiony. Tag powinien zawierać twój numer telefonu, a także imię kota.

Jeśli zastąpisz stary post drapanie, Twój kot może być niezadowolony z nowego. Oszczędzaj pieniądze na drapanie postów. Owinąć swój stary post drapanie z niektórych Sisal liny do SPIFF go. Twój kot wola być szczęśliwy nie wobec stracić jego ulubieniec stary wysłać pocztą. Zaoszczędzisz trochę gotówki.

Chronić twój kot z duszenie przy upewniając się ten sznury od zasłony i łaty jesteście zabezpieczony i wyzywając od dojeżdżać. Podczas ty zrobić albo zakupić pewien dangly bawce pod kątem twój kot, być nadzór podczas grać. Odłóż eks, jeśli nie będziesz w pobliżu, aby obejrzeć.

Jeśli Twój kot ma nadwagę, są dwie rzeczy, które musisz zrobić. Po pierwsze, trzeba dostosować ilość jedzenia dać im, a drugi jest to, że trzeba je wykonywać. Pobierz je kot zabawki, lub bawić się z nimi samemu, aby upewnić się, że są one coraz działania muszą schudnąć.

Pobierz kota spryskiwane i wykastrowane, aby zapobiec chorobom i infekcjom, które tworzą w układzie rozrodczym. Może to również pomóc zmniejszyć szansę na przeludnienie w kraju, jak tylko jeden mężczyzna, który nie jest wykastrowane może produkować do pół miliona potomstwa w trakcie jego życia.

Użyj krótkich słów, gdy chcesz wyrazić niezadowolenie z kota. Krótki "nie" zostanie zapamiętany, nawet jeśli nie zawsze przestrzegane. Wiele osób uważa, że koty nie słuchają niczego, ale krótkie komendy słowne są z pewnością zrozumiałe dla kotów i będą odpowiadać na te komendy, jeśli są z nimi zgodne.

Koty jesteście wielki pieszczochy, oprócz ich nosze pudła puszka metalowa być nieestetycznie i mieć an zapach. Jeśli nie możesz stanąć na oczach swojej kuwety, to nadszedł czas, aby iść na zakupy. Na rynku jest wiele różnych stylów ściółki. Niektóre z nich są nawet przebrany za fałszywe rośliny doniczkowane. Nie tylko wygląda lepiej, to kontroluje zapach, jak również.

Kota paznokcie mogą rosnąć bardzo szybko. Wyostrzają paznokcie przez zarysowanie na różnych powierzchniach, takich jak drapanie postu. Możesz pomóc uniknąć kota niszcząc swoje meble przez przycinanie ich paznokcie często. Pomoże to zniechęcać kota do drapania się w różnych rzeczach w całym domu.

Tam ' zawsze pewien zaryzykować ów ty kot puszka metalowa ślizgać się zewnątrz twój ognisko domowe i zostać zgubiony. Można to zapobiec z oderwaniem kołnierza. Obroża zawiera identyfikator, zawierający imię i nazwisko, numer telefonu i adres. Jeśli ten kot jest ufundować, ktoś puszka metalowa łatwo nawiązywać kontakt ty i powrót ten kot do Ciebie dzięki ten informacja od kołnierz.

Jeśli chcesz kota, który jest dobrze wychowany i nie podatne na gryzienie i drapanie, upewnij się, że nie starają się przyjąć jeden, gdy jest zbyt młody. To trwa 12-16 tygodni dla kociaka, aby nauczyć się właściwego zachowania kota z ich mama i wszystkie ich rodzeństwo.

Jeśli ty potrzeba pewien kot przyjść twój droga, ono maj być pewien dobry idea pod kątem ty wobec powstrzymać się z patrząc na im. Koty nie podoba, gdy ludzie patrzą im bezpośrednio w oczy, więc mają tendencję do iść w drugą stronę. Dlatego wydaje się, że koty zawsze grawitują w kierunku ludzi, którzy nie lubią zwierząt.

Śledzić swój przyjaciel kotów poprzez zwierzę Microchipped. To małe urządzenie jest wszczepiane pod skórą między łopatkami kota. Implantacji Microchip może żądło przez kilka sekund, ale implant jest w inny sposób niezauważalne i nie spowoduje, że zwierzę dyskomfort. Ten chip sprawia, że łatwiejsze do kontroli zwierząt, aby zlokalizować kota, jeśli idzie brakuje.

Jeśli twój kot nie jest dostawanie wytrenowany wobec używać ten nosze pudło tak szybko jak ty byłby podobny, tam są spraye rozpyliły ów puszka de może zrobić rzeczy kawałek łatwiejszy. Te spraye mają zapach, który przyciągnie kota do pudełka, co oznacza, że będą one bardziej prawdopodobne, aby tam iść, gdy trzeba korzystać z łazienki.

Twój kot powinien pozostać w środku przez większość czasu, a gdy jest na zewnątrz, należy upewnić się, że pozostaje blisko domu. Koty który pobyt wnętrze pod kątem większość z ich żyje mieć pewien dużo polepszyć życie rozpiętość i jesteście najemca prawdopodobny stać się choroby i pasożyty. Kot, który jest prawidłowo wykonywane w pomieszczeniach nie będzie na wysokie ryzyko ataku lub choroby, takie jak koty, które pozostają na zewnątrz.

Planujesz wizytę u lekarza regularnie i powinieneś zrobić to samo z nowym kotem. Koty potrzebować regularny sprawdzanie wobec zrobić pewny oni przystań' złapany wszelki błędy albo infekcje w ten niespodziewany. Dużo koty rzeczywiście zajmować się rezygnować otyłość jak również i pewien badać zwierzę mają być wypłacalny punkt ten na zewnątrz.

Podczas wprowadzanie pewien nowy kot wobec twój ognisko domowe, zrobić pewny ów twój inny pieszczochy mieć czas wobec przystosować. Będziesz potrzeba wobec dawać ten nowy kot dodatek uwaga, oprócz to jest ważne wobec utrzymywać w górze ustalony rutyny rezygnować twój inny pieszczochy. Pozwalać ten nowy kot wobec odkrywać jego nowy ognisko domowe chwila ty troszczyć się pod kątem twój inny pieszczochy.

Teraz możesz oddychać spokojnie, nie cierpiąc na poważne alergie i rozbijając się w snotty spektaklu. Utrzymanie ten dom czysty oznacza możesz żyć żyrować rezygnować pewien koci i nigdy cierpieć wszelki nieskutecznych skutków uboczny. Większość alergików to ofiary łupieżu lub futra, które dryfuje po pokoju, gromadząc się do czasu oczyszczenia.

About Najlepsze porady opieki nad zwierzętami dla opiekując się swoim kotem

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly