Nie wiem jak dbać o swojego kota domowych zastanów się nad tymi pomysłami

Nie Wiem Jak Dbać O Swojego Kota Domowych? Zastanów Się Nad Tymi Pomysłami!

Wszyscy kochamy nasze koty, ale czasami nie mają najlepszego zachowania. Kot często wędruje po domu robiąc to, co im się wydaje, a to może czasami spowodować uszkodzenie domu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak utrzymać zachowanie kota w ryzach, przeczytaj ten artykuł.

Wybierz wysokiej jakości jedzenie. Kluczem do zdrowego kota zaczyna się odżywianie. Spójrz na etykietę składników. Jeśli spojrzeć na najbardziej "popularne" żywności dla kotów handlowych, może być zaskoczony, aby zobaczyć górę składnika wymienione jest kukurydza. Koty są mięsożercami, więc poszukaj jedzenia z prawdziwym mięsem jako najlepszym składnikiem. Możesz zapłacić więcej z góry, oprócz tych żywność jesteście często liczniejszy odżywczo gęsty, znaczenie twój kot jeść najemca i ten worek trwa dłuższy.

Jeśli masz kotka na świeżym powietrzu, pamiętaj, aby zainwestować w kołnierz oderwany z metką identyfikacyjną. Koty cieszyć się podróżowanie daleko, tak pewien uchwyt puszka chyć współpracownik twój kot dostać w tył ognisko domowe podczas zgubiony. Tag powinien zawierać twój numer telefonu, a także imię kota.

Wobec utrzymywać twój kot zadowolony i zdrowy, jego ważny wobec planować regularny wizyty wobec ten badać zwierzę. Nie tylko są regularny sprawdzanie dobry pod kątem łapanie problemy wcześniej, oprócz regularny wizyty puszka na chwalenie się ów twój kot trzyma na bieżąco u jego szczepienia. Jeśli ty dont' znać podczas ten ostatni czas twój kot miał jego pociski, umawiać się an umawiać się pod kątem booster pociski tak szybko jak to możliwe.

Uświadom sobie, że koty normalnie nie Pant. Psy Pant zachować cool. Jeśli kot spodnie, to znak kłopoty. Twój kot może być bardzo niechętny lub w bólu. Podobnie, szybki oddech jest oznaką bólu lub lęku. Pamiętaj, aby skontaktować się z weterynarza od razu, jeśli kot zaczyna Panting.

Daj nowy kot trochę miejsca. Przeprowadzka do nowego domu może być stresujące na kota, zwłaszcza jeden, który nie jest już kociaka. Aby pomóc im dostosować, dać im ciche miejsce, które mogą zadzwonić do własnych, takich jak zapasowa łazienka lub pralnia. To daje im bezpieczną przestrzeń, do której mogą się wycofać, aż staną się wygodne z odkrywania całego domu. W zależności od kota, proces ten może potrwać kilka dni do miesiąca lub więcej.

Upewnij się, że masz dobry nośnik dla zwierząt lub kosz do przewozu kotów z jednego miejsca do następnego. Odpowiedni nośnik lub Kosz powinien mieć wystarczającą ilość miejsca dla nich, aby odwrócić się komfortowo. Powinno być również łatwe do czyszczenia. Upewnij się, że jest wyłożona koc, poduszki, lub ręcznik, aby pomóc mu pozostać wygodne i przytulne dla nich podczas podróży.

Jeśli ty zostawiać ten dom rezygnować twój kot, zrobić pewny ów ona jest noszenie pewien kołnierz rezygnować skuwki. W ten sposób, jeśli coś się stanie, a ty dwa się rozdzielić, każdy może ją znaleźć i wiedzieć, jak do Ciebie dotrzeć. Twój kot maj nie podobny ten kołnierz wszystko ten czas, oprócz podczas ona jest z ten dom ono puszka metalowa uratować jej.

Jeśli masz być poszedł na więcej niż jeden dzień, powinieneś mieć ktoś patrzeć na kota. Zostaw dużo jedzenia, ale niech ktoś przyjdzie, aby upewnić się, że nie zabraknie. Jeśli ty czynić nie mieć pewien sąsiad albo rodzina wobec patrzeć w u twój kot, możesz zwykle znaleźć pewien kot sitter pod kątem kilka dolar każdy dzień.

Daj poważne myśli do spaying lub nijakiego kota. Twój badać zwierzę puszka w puszka pod kątem ty ten plusy i minusy od obydwaj, oprócz jeśli ty roślina wobec utrzymywać twój kot pod kątem pewien długi okres od czas powinieneś rozważać ten praca. Przeludnienie kota jest prawdziwym problemem i możesz to zrobić swoją część.

Zachowaj ostrożność podczas opuszczania kotka z dziećmi. Szczególnie, jeśli dzieci są młodsze niż pięć lat, potrzebują nadzoru. Małe dzieci nie mają zdolności umysłowych, aby zrozumieć, że niektóre działania są niebezpieczne dla kotka. Kiedy dzieci się trochę starzeją, rozwijają umiejętności potrzebne do bycia wokół małych zwierząt.

Większość kotów jest podatna na gromadzenie się woskowiny i roztocza ucha. Możesz zakupić pewien roztwór przy ten pieścić zapas ów wola czysty na zewnątrz twój koty kłosy. Można umieścić kilka kropli w każdym z uszu kotów, a następnie trzymać je zamknięte podczas masowania ich na minutę. Podczas ty puścić od, stoisko w tył albo będziesz dostać pokryty w ten płynny podczas twój kot potrząsa jego głowa.

Twoje jedzenie niekoniecznie jest dobre dla twojego kota. Niektóre z tych produktów to zielone pomidory, winogrona, cebula i czosnek. Jeśli twój kot zjada te pokarmy, on maj zachorować albo wyrównyć umrzeć. Zbyt dużo mleka może być również złe dla dorosłego kota.

Kup fontannę dla swojego kota. Koty mają tendencję do niepić wystarczającej ilości wody. Może to pozostawić je odwodnione. Często wolą bieżącą wodę do wody siedząc w misce. Jeśli podejrzewasz, że twój kotek nie pije wystarczająco dużo, rozważ zainwestowanie w fontannę dla kotów, aby uniknąć problemów zdrowotnych.

Zgarnij pudełko z kotem kilka razy dziennie. Koty preferują bardzo czyste środowisko, gdy korzystają z toalety, a często zdecydują się nie korzystać z kuwety, jeśli nie jest czysta. Próbować wobec miarka ono każdy czas oni używać ono pod kątem najwyższa oferowana cena wyniki, specjalnie jeśli twój koty jesteście wybredny.

Nie musisz wydawać kupy gotówki na fantazyjne zabawki dla swojego kota do zabawy. Proste rzeczy, takie jak pióra i sznurki, są dla nich świetne do zabawy i są bardzo ekonomiczne. Chwila ty wciąż kupować wymyślny zabawki jeśli ty podobny, możesz dostać liczniejszy świadczenie z im niż twój kot nie wymaga.

Równie powiedziany przed, kot zasadniczo mieć pewien umysł od ich własny. Ich niewinni w swoich czynach, ponieważ nie mają złej woli, ale czasami mogą robić rzeczy, które są niesprzyjające. Jeśli nie podoba Ci się to zachowanie, nie musisz się z tym pogodzić. Skorzystaj z danej porady i zmień rzeczy.

About Nie wiem jak dbać o swojego kota domowych zastanów się nad tymi pomysłami

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly