+

Budka świnka, czyli jak świnki wylądowały w śwince?:) Czy warto kupić?

Oferta sklepu The Pig Wszystko dla świnki morskiej jest olbrzymia. Ich produkty są dostosowane do świnek i nie znajdziecie w tym sklepie ani niedozwolonej karmy, ani klatki piętrowej.. o takich sklepach warto mówić, bo dzięki nim ludzie, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie opieki nad świnkami nie mają możliwości popełnienia  błędów. A błędy się zdarzają, jesteśmy tylko ludźmi- czasem czegoś nie doczytamy, nie mamy kogo spytać, nie wiemy o grupach i stronach na facebooku, o książkach, które na start służą dobrą poradą a nie są jedynie reklamą firm, które dbają wyłącznie o to, aby sprzedać jak najwięcej produktów bez względu na to czy to zdrowe, jaka jest jakość oraz czy spełnia minimum dobrostanu świnek.
To początek testowania produktów firmy FLOP, czyli właścicieli sklepu The pig- https://sklep.swinkamorska.com.pl/

Swoją przygodę z ich produktami zaczęłam bardzo dawno temu, wręcz tak dawno, że niektóre rzeczy, które mam nie są już w ofercie. W klatce mojego stada są między innymi: dwa domki z drewna, paśniki, mostki, domek minky, legowisko minky, zioła, norki – tej firmy;) Ich produkty są wyjątkowe. Nie znajdziemy ich produkcji w innych sklepach (a nawet podobnych często rzeczy). Nie mam na myśli wszystkich produktów, bo w sklepie można również dostać Cavie Complete, gdzie kupicie ją wszędzie, ale o linii produktów testowanych i tworzonych przez firmę, określane słowami typu: FLOP, SuperFoods. W sklepie znajdziecie produkty zdrowe i ogólnodostępne w korzystnych cenach oraz wszelkie rzeczy, które można wliczyć do wyposażenia podstawowego, ale również XXL.  Mają bardzo szeroką gamę domków i budek- od drewnianych po miękkie polarowe, tekstylne itd.

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na recenzję produktu jest dokumentacja- zatem w tego typu artykułach spodziewajcie się dużo zdjęć i krótkich filmików.:)
Testerki biorące udział w projekcie to Ruda, Marysia i Rojka;)

Zacznijmy od domku/ budki w kształcie świnki:
KLIK, klik: https://sklep.swinkamorska.com.pl/produkt/budka-swinka-flop

Pierwsze próby badania- co to jest to nowe;)

Budka ma wymiary 25cm x 25cm x 25cm i to się zgadza, cała jest przyjemna i miękka w dotyku- bardzo, wierzcie mi- gdybym mogła sama tam wejść… niestety się nie zmieściłam;)
Natomiast świnki spokojnie zmieściły się dwie ( jak na nową rzecz przystało cieszyła się wręcz za dużym powodzeniem- każdy chciał w niej poleżeć w ten sposób  dwie świnie wylądowały w jednej świni – także jest pojemna;P):

Znajdź trzy świnki;)

Dziewczyny rywalizowały do tego stopnia, że musiałam jedną z nich kolankować, żeby uniknąć walki o chęć poznania i zdobycia nowej rzeczy dla siebie.

Wygląd budki jest również niczego sobie- nie zawiera nic skomplikowanego, ale wpisuje się w krajobraz klatki świnek z różnymi kolorami. Warstw polarku mamy dwie-  naprawdę grube.  Wiem, że przy tego typ  u produktach często zastanawiacie się jak będą wyglądały po 1 praniu. Budka zachowała swoją miękkość i wyglądała dokładnie tak jak wcześniej, nie zmienił się kolor produktu- świadczy to o dobrej jakości.  Zresztą zobaczcie sami:

zdjęcie budki po praniu

 

Często pytacie jak często prać takie produkty- otóż jest to zależne wyłącznie od tego jak często Wasze świnki z nich korzystają, jak często zdarzy im się małe co nieco;P. Wymieniam swoje rzeczy dwa razy w tygodniu, czasem raz.

Rojka zwiedza nowość, jako pierwsza, coż za odwaga!

O tunelu, w którym jest Marysia jeszcze pojawi się wpis. To również produkt tej samej firmy.

A gdy mama da miskę pod domek.. to nadal trzeba z niego wychodzić?

A tak wygląda świnka Marysia śpiąca w nowym domku.

Marysia, która dalej śpi..

Pytanie brzmi: Czy warto kupić? Zdecydowanie TAK, choćby dla samego widoku zadowolonych z miękkości świnki świnek;) Produkt jest dobrej jakości i ciekawi użytkowników. Do zalet możemy wpisać wielkość, pojemność, miękkość, jakość oraz wyjątkowy ciekawy wygląd.  Z kolei do wad- jest aż tak fajny, że się świnki o niego kłócą;P Koszt budki to 55zł.

 

 

O Autorze: Pola

Zafascynowana gryzoniami posiadaczka trzech świnek i chomika.